top of page

Poznajmy się!

Jesteśmy Vadim i Ksenia, rodzina filmowców. Razem jako para (a później jako mąż i żona) od 2008 roku. Jeszcze podczas studiów na operatorów filmowych rozpoczęliśmy naszą własną sprawę w Kijowie, a po kilku latach nasze projekty ślubne zaczęły wykraczać poza granice kraju.

Do 2020 roku regularnie podróżowaliśmy na wesela do 10 krajów Europy, aktywnie uczestniczyliśmy również w targach ślubnych i warsztatach, aby utrzymać pracę na wysokim poziomie.

Najpierw COVID, a następnie narodziny naszego pięknego synka Oskara w 2021 roku wprowadziły zmiany w naszym biznesie. Postawiliśmy go na pauzę, aby cieszyć się tym cudownym czasem wychowywania dziecka.

Rok 2022 miał być bardzo intensywny pod względem pracy. Po dwóch latach przerwy w pełni odnowiliśmy cały sprzęt na bardziej profesjonalny i niecierpliwie czekaliśmy na rozpoczęcie sezonu ślubnego. Niestety, wielkie nieszczęście przyszło do Ukrainy, co zmusiło nas do opuszczenia domu i przyjaciół i przeprowadziliśmy się do Warszawy, która przypomina nam nasz ukochany Kijów i która nas tak ciepło przyjęła.

Tutaj, w Warszawie, rozpoczęliśmy nasz biznes od nowa, bez znajomych w branży ślubnej, bez rekomendacji klientów, tak jak kiedyś w odległym 2008 roku. Dzięki temu, że już trochę mieszkaliśmy w Polsce i znamy język polski (będziemy szczerymi, Ksenia zna go znacznie lepiej niż Vadim :-)), już w 2023 roku rozpoczęliśmy filmowanie naszych pierwszych ślubów tutaj.

 

Zaufajcie naszej kreatywności i pozwólcie nam uwiecznić piękno Waszego wyjątkowego dnia! :-)

instagram/facebook

Kontakt

Zrobiłeś pierwszy krok w kierunku niezapomnianych wrażeń ❤️

bottom of page